
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 1.843GHz |
| Bandwidth: | 75MHz |
| Insertion Loss: | 2.2dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | Cell Phone |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.054" (1.38mm) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of SF1192B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 915MHZ 6SMD
FILTER SAW 868.95MHZ 6SMD
FILTER SAW 942.5MHZ 6SMD
CAP CER 8200PF 50V X7R 0805
FILTER, SAW, 1842.5 MHZ, 6SMD
DIODE ARRAY GENERAL PURPOSE
LINE FILTER 120A CHASSIS MOUNT