
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | * |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | - |
| Bandwidth: | - |
| Insertion Loss: | 1.9dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | General Purpose |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of B39171B3942U310 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER, SAW, 872.5 MHZ, 6SMD
FILTER, SAW, 1227 MHZ, 6SMD
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
FILTER SAW 8SMD
CONN RCPT FMALE 4P SILVER CRIMP