
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 869MHz |
| Bandwidth: | 2MHz |
| Insertion Loss: | 1.4dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | Remote Control |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 9000 |
Current price of B39871B3903U510 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER, SAW, 76.5 MHZ, 10SMD
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
FILTER, SAW, 1090 MHZ, 6SMD
DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD123F
CONN RCPT 78POS 0.079 GOLD SMD
FILTER SAW 869MHZ 6SMD
RF SHIELD 1.25" X 4.75" T/H