
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 895MHz |
| Bandwidth: | 15MHz |
| Insertion Loss: | 8.5dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | General Purpose |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SF2145B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER, SAW, 1575.42 MHZ, 5SMD
FILTER, SAW, 1575.42 MHZ, 6SMD
FILTER SAW 866.5MHZ 6SMD
CAP CER 1000PF 1KV X7R 2225
FILTER, SAW, 895 MHZ, 10SMD
CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL
MQC-F-APPL.