
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 433.92MHz |
| Bandwidth: | 360kHz |
| Insertion Loss: | 2.4dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | Remote Control |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 9000 |
Current price of B39431B3732H110 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 6SMD
FILTER, SAW, 1575.42 MHZ, 4SMD
FILTER, SAW, 831.5 MHZ, 6SMD
FIXED IND 3.4NH 180MA 1.1 OHM
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
FILTER SAW 433.92MHZ 6SMD
FIXED IND 300NH 51A 0.29MOHM SMD