
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 869MHz |
| Bandwidth: | 2MHz |
| Insertion Loss: | 2.4dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | Remote Control |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 9000 |
Current price of B39871B3715U410 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 2.19GHZ 5SMD
FILTER, SAW,725 MHZ, 8SMD
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
FILTER SAW 869MHZ 6SMD
DC DC CONVERTER 24V 150W
DC DC CONVERTER 24V 100W