
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 869.225MHz |
| Bandwidth: | 1.85MHz |
| Insertion Loss: | 4dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | ISM |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SF2370H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 420MHZ 8SMD
FILTER SAW 2.655GHZ 5SMD
FILTER, SAW, 314.45 MHZ, 6SMD
CAP CER 0805 18NF 16V ULTRA STAB
LED MINI PWR RED 2PLCC
FILTER, SAW, 869.225 MHZ, 4SMD
CAPACITOR CERAMIC