
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | F6 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 1.585GHz |
| Bandwidth: | 40MHz |
| Insertion Loss: | 1.2dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | GPS |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 5-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Size / Dimension: | 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 | ||
| 10000 | ||
| 25000 |
Current price of F6QA1G585M2AT-J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 868.3MHZ 6SMD
FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD
FILTER SAW 1.842GHZ 5SMD
CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL
FILTER SAW 1.585GHZ 5SMD
CAP FILM 4700PF 2.5% 100VDC RAD
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.315