
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 404MHz |
| Bandwidth: | 6MHz |
| Insertion Loss: | 2.1dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Size / Dimension: | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of RF3619D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES SMD 417 OHM 0.01% 0.4W 1206
CAP CER 68PF 1KV C0G/NP0 2220
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB
CRF,SM,404.000 MHZ