
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 433.92MHz |
| Bandwidth: | 5MHz |
| Insertion Loss: | 2dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | General Purpose |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.054" (1.38mm) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 |
Current price of SF2136E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER, SAW, 915 MHZ, 6SMD
FILTER SAW 2.442GHZ 5SMD
FILTER, SAW, 915 MHZ, 6SMD
CAP CER 0.015UF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 0805 150PF 25V ULTRA STA
TARGET WHEEL
FILTER, SAW, 433.92 MHZ, 6SMD