
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MicroPlastics |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Round Spacer |
| Threaded/Unthreaded: | Unthreaded |
| Gender: | Female, Female |
| Screw, Thread Size: | - |
| Diameter - Inside: | 0.433" (11.00mm) |
| Diameter - Outside: | 0.741" (18.82mm) |
| Between Board Height: | 0.350" (8.89mm) |
| Length - Overall: | 0.350" (8.89mm) |
| Features: | - |
| Material: | Nylon |
| Plating: | - |
| Color: | Natural |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 13RS075056 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ROUND PLASTIC SPACER L:9,0 MM
1/4 RD X 13/32 LENGTH
1/4 HEX X 1/2 LENGTH
ROUND SPACER, .433 ID, .741 OD,
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
OPTOISO 1KV TRANS W/BASE 6LCC
DC DC CONVERTER 28V 250W