13RS100034
Description
ROUND SPACER, .500 ID, 1.000 OD,
DataSheet
13RS100034 PDF
Screw, Thread Size:-
Diameter - Inside:0.500" (12.70mm) 1/2"
Diameter - Outside:1.000" (25.40mm) 1"
Between Board Height:0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall:0.750" (19.05mm) 3/4"