13RS100052
Description
ROUND SPACER, .469 ID, 1.000 OD,
DataSheet
13RS100052 PDF
Screw, Thread Size:-
Diameter - Inside:0.469" (11.91mm)
Diameter - Outside:1.000" (25.40mm) 1"
Between Board Height:0.563" (14.29mm)
Length - Overall:0.563" (14.29mm)