
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Round Spacer |
| Threaded/Unthreaded: | Unthreaded |
| Gender: | Female, Female |
| Screw, Thread Size: | - |
| Diameter - Inside: | 0.146" (3.70mm) |
| Diameter - Outside: | 0.236" (6.00mm) |
| Between Board Height: | 0.669" (17.00mm) |
| Length - Overall: | 0.669" (17.00mm) |
| Features: | - |
| Material: | Nylon |
| Plating: | - |
| Color: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of M0546-35-N is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
6MM HEX X 17MM X M3 THD
ROUND SPACER ALUMINUM 3/16"
8_MM_HEX_MALE_FEMALE_STANDOFFS
RES 18.9 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 816 OHM 0.1% 1/10W 0603
CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
6_MM-ROUND_SPACER