MSB4.0-25SP
Manufacturer
Califia Lighting (Bivar)
VIGOR # :
Description
HEX STANDOFF M4 NYLON 25MM
Catalog
Board Spacers, Standoffs
DataSheet
MSB4.0-25SP PDF
Type Description
Series:MSB
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Hex Standoff
Threaded/Unthreaded:Threaded
Gender:Male, Female
Screw, Thread Size:M4
Diameter - Inside:-
Diameter - Outside:0.276" (7.01mm) Hex
Between Board Height:0.984" (25.00mm)
Length - Overall:1.240" (31.50mm)
Features:-
Material:Nylon
Plating:-
Color:Natural
Quantity Unit Price Ext. Price
907-18MM
907-18MM
ROUND SPACER NYLON 18MM
ROUND SPACER NYLON 24MM
ROUND SPACER NYLON 21.08MM
REC3-2415DR/H1/SMD-R
REC3-2415DR/H1/SMD-R
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
LED75W-020-C3750
LED75W-020-C3750
LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 3.75A
BPF-WA/BU SET
MSB4.0-25SP
MSB4.0-25SP
HEX STANDOFF M4 NYLON 25MM