AFMP080B
Manufacturer
Richco, Inc. (Essentra Components)
VIGOR # :
Description
FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK
Catalog
Bumpers, Feet, Pads, Grips
DataSheet
AFMP080B PDF
Type Description
Series:Alliance Plastics, AFM
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Foot
Shape:Cylindrical, Tapered
Color:Black
Size / Dimension:3.150" Dia (80.00mm)