
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DISS-O-PADs® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Spacer |
| Shape: | Tubular |
| Usage: | General Purpose - Axial, Radial |
| Material: | - |
| Color: | Natural |
| Features: | Wash Away |
| Length: | 0.090" (2.29mm) |
| Width: | - |
| Height: | 0.090" (2.29mm) |
| Diameter - Outside: | 0.110" (2.79mm) |
| Diameter - Inside: | 0.045" (1.14mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of TO-68-090 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES SMD 2.05 OHM 1% 3/4W 2010
CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0603
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.090"
100-V HALL-EFFECT CURRENT SENSOR