
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PERM-O-PADS® |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Mount |
| Shape: | Square |
| Usage: | TO-5, TO-18 |
| Material: | Nylon |
| Color: | White |
| Features: | - |
| Length: | 0.240" (6.10mm) |
| Width: | 0.240" (6.10mm) |
| Height: | 0.070" (1.78mm) |
| Diameter - Outside: | - |
| Diameter - Inside: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of 126-070 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SPACER CIRCULAR GEN PURP 0.100"
SPACER RECT GEN PURP 0.080"
MOUNT CIRCULAR GEN PURP 0.075"
CAP CER 0.082UF 100V X7R 1808
CAP CER SMD
CONN RCPT MALE 18P GOLD SLDR CUP
MOUNT SQUARE TO5/TO18 0.070"