
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DISS-O-PADs® |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Spacer |
| Shape: | Circular |
| Usage: | General Purpose |
| Material: | - |
| Color: | Natural |
| Features: | Wash Away |
| Length: | 0.060" (1.52mm) |
| Width: | - |
| Height: | 0.060" (1.52mm) |
| Diameter - Outside: | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Diameter - Inside: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of TO-31-060 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN HEADER VERT 13POS 2.54MM
20W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
SPACER CIRCULAR GEN PURP 0.060"
GW JDSTS2.EM-H4H7-A535-1-65-R18
LED DURIS E 5 SSL SMD