
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Mount |
| Shape: | Rectangular |
| Usage: | Crystal Can Relays |
| Material: | Dialyl Phthalate (DAP) |
| Color: | - |
| Features: | - |
| Length: | 0.800" (20.32mm) |
| Width: | 0.400" (10.16mm) |
| Height: | 0.050" (1.28mm) |
| Diameter - Outside: | - |
| Diameter - Inside: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of 7717-175DAPG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.039"
SPACER RECT GEN PURP 0.070"
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.150"
RES SMD 392 OHM 1% 1/4W 1206
ERL-20 2K 1% T-1 RLR20C2001FS R3
CONN RES MOD 1.020" W X 1.170" H
MOUNT RECT CRYST CAN REL 0.050"