
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DISS-O-PADs® |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Spacer |
| Shape: | Circular |
| Usage: | General Purpose - Axial, Radial |
| Material: | - |
| Color: | Natural |
| Features: | Wash Away |
| Length: | 0.130" (3.30mm) |
| Width: | - |
| Height: | 0.130" (3.30mm) |
| Diameter - Outside: | 0.440" (11.18mm) |
| Diameter - Inside: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of TO-35-130 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES SMD 7.5 OHM 1% 1/10W 0603
MOSFET N-CH 500V 75A TO264
CONN HEADER VERT 31POS 2.54MM
SPACER CIRCULAR GEN PURP 0.130"