
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Mount |
| Shape: | Rectangular |
| Usage: | Integrated Circuits, 14-DIP |
| Material: | Dialyl Phthalate (DAP) |
| Color: | - |
| Features: | - |
| Length: | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Width: | 0.450" (11.43mm) |
| Height: | 0.050" (1.28mm) |
| Diameter - Outside: | - |
| Diameter - Inside: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of 7717-156DAPG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 5M OHM 0.5% 1/3W 1206
RES SMD 62K OHM 1% 3/4W 2010
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1206
MOUNT RECT IC 14DIP 0.050"