
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DISS-O-PADs® |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Spacer |
| Shape: | Rectangular |
| Usage: | General Purpose - Axial, Radial |
| Material: | - |
| Color: | Natural |
| Features: | Wash Away |
| Length: | 0.290" (7.37mm) |
| Width: | 0.095" (2.41mm) |
| Height: | 0.090" (2.29mm) |
| Diameter - Outside: | - |
| Diameter - Inside: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of TO-203-090 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CLAMP DISK DEVICES 48MM HOUSINGS
HEATSINK
SPACER SQUARE GEN PURP 0.039"
CAP CER 1812 620PF 100V ULTRA ST
TRANS PNP DARL 100V 8A DPAK
MEDIUM POWER ECONO
SPACER RECT GEN PURP 0.090"