62MP0750V
Description
HOLE PLUG 0.750" NYLON BLACK
DataSheet
62MP0750V PDF
Part Status:Active
Type:-
Color:Black
Material:Nylon
Hole Diameter:0.750" (19.05mm) 3/4"
Flange Diameter:0.906" (23.01mm)
Panel Thickness:0.125" (3.18mm) 1/8"