6336.13-32-M6-25-K
Description
STAR KNOB, LOSS PROTECTION
DataSheet
6336.13-32-M6-25-K PDF
Type Description
Series:GN 6336.13
Type:Fluted
Shaft Size:M6
Diameter:1.260" (32.00mm)
Height:0.790" (20.07mm)