6336.12-50-M10-45-32
Description
STAR KNOB, SWIVEL THRUST PAD
DataSheet
6336.12-50-M10-45-32 PDF
Type Description
Series:GN 6336.12
Type:Fluted
Shaft Size:M10
Diameter:1.970" (50.04mm)
Height:1.260" (32.00mm)