6335.5-SK-32-M6-20
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
PLASTIC HAND KNOB, THREADED STUD
Catalog
Knobs
DataSheet
6335.5-SK-32-M6-20 PDF
Type Description
Series:GN 6335.5
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:4 Arm
Shaft Size:M6
Diameter:1.260" (32.00mm)
Height:0.790" (20.07mm)