534-32-M5-SW
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
DIAMOND CUT KNURLED KNOBS
Catalog
Knobs
DataSheet
534-32-M5-SW PDF
Type Description
Series:EN 534
Package:Box
Part Status:Active
Style:Cylindrical
Type:Knurled, Diamond
Shaft Size:M5
Diameter:1.260" (32.00mm)
Height:0.940" (23.88mm)
Indicator:No Indicator
Material:Polypropylene
Color:Black
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1510AM
1510AM
KNOB SMOOTH 0.130" PHENOLIC
HD-50-4-5
HD-50-4-5
KNOB SMOOTH 0.250" METAL
OESL-50-4-7
OESL-50-4-7
KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
534-32-M5-SW
534-32-M5-SW
DIAMOND CUT KNURLED KNOBS
CK AM23GY
CK AM23GY
FLOOR FOAM GRAY 3'X2'
AS02FTF1R43A
AS02FTF1R43A
RES 1.43 OHM 1% 1/16W 0402