5337.4-2.36-1/2X13-1.50-ST
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
Catalog
Knobs
DataSheet
5337.4-2.36-1/2X13-1.50-ST PDF
Type Description
Series:EN 5337.4
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:5 Arm
Shaft Size:1/2"-13
Diameter:2.360" (59.94mm)
Height:1.460" (37.08mm)