OESL-75-2-6
Manufacturer
Kilo International
VIGOR # :
Description
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
Catalog
Knobs
DataSheet
OESL-75-2-6 PDF
Type Description
Series:OES
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:Cylindrical with Skirt
Type:Knurled, Diamond
Shaft Size:0.125" (3.18mm)
Diameter:0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Height:0.625" (15.88mm)