5337.2-95-M16-E-DGR
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
Catalog
Knobs
DataSheet
5337.2-95-M16-E-DGR PDF
Type Description
Series:EN 5337.2
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:5 Arm
Shaft Size:M16
Diameter:3.740" (95.00mm)
Height:1.810" (45.97mm)