6335.4-SG-32-M6-25
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
CAST IRON STAR KNOB, STUD
Catalog
Knobs
DataSheet
6335.4-SG-32-M6-25 PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:4 Arm
Shaft Size:M6
Diameter:1.260" (32.00mm)
Height:0.790" (20.07mm)