835-1.81-5/16X18-0.625-MT
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
WING SCREWS, STAINLESS STEEL
Catalog
Knobs
DataSheet
835-1.81-5/16X18-0.625-MT PDF
Type Description
Series:GN 835
Package:Box
Part Status:Active
Style:Bar/T
Type:2 Arm
Shaft Size:5/16"-18
Diameter:1.810" (45.97mm)
Height:0.890" (22.61mm)