KS500B18
Manufacturer
APEM Inc.
VIGOR # :
Description
KNOB SMOOTH W/SKIRT 0.125" METAL
Catalog
Knobs
DataSheet
KS500B18 PDF
Type Description
Series:KS
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:Cylindrical with Skirt
Type:Smooth
Shaft Size:0.125" (3.18mm)
Diameter:0.500" (12.70mm) Top, 0.750" (19.05mm) Bottom
Height:0.630" (16.00mm)