5337.5-1.97-3/8X16-1.00
DataSheet
5337.5-1.97-3/8X16-1.00 PDF
Type:5 Arm
Shaft Size:3/8"-16
Diameter:1.970" (50.04mm)
Height:1.300" (33.02mm)