CKS-2.50-1/2X13-D
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
ALUMINUM 4-PRONG CLAMPING KNOB
Catalog
Knobs
DataSheet
CKS-2.50-1/2X13-D PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:4 Arm
Shaft Size:1/2"-13
Diameter:2.500" (63.50mm)
Height:1.130" (28.70mm)