5337.4-32-10X32-MS
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
Catalog
Knobs
DataSheet
5337.4-32-10X32-MS PDF
Type Description
Series:EN 5337.4
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:5 Arm
Shaft Size:#10-32
Diameter:1.260" (32.00mm)
Height:0.890" (22.61mm)