6336.4-ST-32-1/4X20-16
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
PLASTIC STAR KNOB, STEEL STUD
Catalog
Knobs
DataSheet
6336.4-ST-32-1/4X20-16 PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:Fluted
Shaft Size:1/4"-20
Diameter:1.260" (32.00mm)
Height:0.790" (20.07mm)