835-1.81-1/4X20-0.625-MT
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
WING SCREWS, STAINLESS STEEL
Catalog
Knobs
DataSheet
835-1.81-1/4X20-0.625-MT PDF
Type Description
Series:GN 835
Package:Box
Part Status:Active
Style:Bar/T
Type:2 Arm
Shaft Size:1/4"-20
Diameter:1.810" (45.97mm)
Height:0.890" (22.61mm)