6T25A12/E
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
HEAVY DUTY ADJUSTABLE LEVER
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
6T25A12/E PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
12N63A12/E
12N63A12/E
HEAVY DUTY ADJUSTABLE LEVER
RAPID RELEASE PIN, STAINLESS
817.2-10-12-M16X1.5-B-NI
817.2-10-12-M16X1.5-B-NI
STAINLESS STEEL INDEXING PLUNGER
HR-4/3FAU(4.5AH)L2X5
HR-4/3FAU(4.5AH)L2X5
BATTERY PACK NIMH 12V 4/3 FA
6T25A12/E
6T25A12/E
717215
FUSE FIBER 20A 600VAC 1=25PCS
ETRA7463
ETRA7463
RF ANT 771MHZ WHIP STR NMO BASE