12N40A33/D
Description
STEEL ADJUSTABLE TENSION LEVER
DataSheet
12N40A33/D PDF
Type:Adjustable Lever
Color:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
6T25A02O
6T25A02O
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, STEEL
100XRH6
100XRH6
STAINLESS MINI INDEXING PLUNGER
8N25A02O
8N25A02O
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, STEEL
C513A-MSN-CX0Z0512
C513A-MSN-CX0Z0512
LED WARM WHITE CLEAR 5MM T/H
AX5DCF4-880.0000T
AX5DCF4-880.0000T
OSC XO 880MHZ 1.8V LVDS
9335 BLK
9335 BLK
ADAPT SCK 0.040" TO BAN JACK BLK