3T20A06K
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, S.S.
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
3T20A06K PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:Black
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FTA730519035PR
FTA730519035PR
304 SS BND 3/4" X 0.020" X 100'
FRB-NC127-8.5X11
FRB-NC127-8.5X11
FLAME BARRIER 8.5X11" 1=1SHEET
G10/NI
G10/NI
STAINLESS PRESS-FIT BALL PLUNGER
VK202-25-V
VK202-25-V
VFD ALPHA/NUM DISPL 20X2 SER
96AB2-102-F
96AB2-102-F
SWITCH KEYPAD 12 KEY 0.005A 12V
3T20A06K
3T20A06K
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, S.S.
D3C2327S
D3C2327S
2.30 - 2.70 GHZ CIRCULATOR