5T32S34O
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
ADJ LEVER PLASTIC, S.S. 5/16
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
5T32S34O PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:Orange
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
TZB7880E
TZB7880E
VACUUM INSULATION PANELS 1=1PCS
RAPID RELEASE PIN, STAINLESS
H2520X364P
H2520X364P
HP SERIES, 1/4-20 PRESS-IN THREA
AE272T18B32B
AE272T18B32B
CONN RCPT FMALE 32POS CRIMP
5T32S34O
5T32S34O
ADJ LEVER PLASTIC, S.S. 5/16
HV238FG-G
HV238FG-G
IC ULTRASOUND SWITCH 1:1 48LQFP
LSYGB1A
LSYGB1A
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V