10T40A35/E
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
STEEL ADJUSTABLE TENSION LEVER
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
10T40A35/E PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
10N32F35K
10N32F35K
ADJ LEVER PLASTIC, STEEL M10
T-HANDLE BALL LOCK PIN
610-3-16-K
610-3-16-K
SPRING LOADED SHELLS, STEEL
MCU08050C1651FP500
MCU08050C1651FP500
RES 1.65K OHM 1% 1/5W 0805
74-AF10A
74-AF10A
FUSE AUTO 10A 32VDC BLADE