8T50A35/D
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
STEEL ADJUSTABLE TENSION LEVER
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
8T50A35/D PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
24NG14/BSN
24NG14/BSN
SLOTTED SPRING PLUNGER STAINLESS
3T20A20O
3T20A20O
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, S.S.
612-12-3/4X16-BK
612-12-3/4X16-BK
STEEL CAM ACTION INDEX PLUNGER
RT0603BRC07976RL
RT0603BRC07976RL
RES SMD 976 OHM 0.1% 1/10W 0603
0805J0630301GQT
0805J0630301GQT
CAP CER 300PF 63V C0G/NP0 0805
8T50A35/D
8T50A35/D
STEEL ADJUSTABLE TENSION LEVER
CZB06S04020050LRT
CZB06S04020050LRT
RF ATTENUATOR 2DB 50OHM 4SMD