10N25A09K
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, S.S.
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
10N25A09K PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:Black
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
16N32A14/E
16N32A14/E
HEAVY DUTY ADJUSTABLE LEVER
M40X321C
M40X321C
C SERIES, M4.0X0.7 THREADED INSE
817-4-4-5/16X18-BK
817-4-4-5/16X18-BK
STEEL INDEXING PLUNGER
C0805C132K8HACAUTO
C0805C132K8HACAUTO
CAP CER 0805 1.3NF 10V ULTRA STA
ELM 3-735
ELM 3-735
LED MT SR VERT X 0.735" 5MM 3LD
SBG3040CT-T-F
SBG3040CT-T-F
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V D2PAK