3T12S33K
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
ADJ LEVER PLASTIC, STAINLESS 1/4
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
3T12S33K PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:Black
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
10N40F34K
10N40F34K
ADJ LEVER PLASTIC, STEEL M10
8XRK7
8XRK7
STAINLESS MINI INDEXING PLUNGER
615.3-M8-K-PFB
615.3-M8-K-PFB
STEEL BALL PLUNGER, INTERNAL HEX
VJ0402D120MXAAP
VJ0402D120MXAAP
CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0402
1812J0630221JAT
1812J0630221JAT
CAP CER 220PF 63V C0G/NP0 1812