3T45A20O
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, S.S.
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
3T45A20O PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:Orange
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
6W14L90
6W14L90
STEEL INDEX PLUNGER PLATE MOUNT
2T12A01K
2T12A01K
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, STEEL
FTA730519035PB
FTA730519035PB
304 SS BND 3/4" X 0.020" X 100'
2220J5000182KCR
2220J5000182KCR
CAP CER 1800PF 500V C0G/NP0 2220