12N63A14/D
Description
HEAVY DUTY ADJUSTABLE LEVER
DataSheet
12N63A14/D PDF
Type:Adjustable Lever
Color:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
8NA07K
8NA07K
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, S.S.
10W25L22
10W25L22
RAPID RELEASE PIN, STEEL
16N63A15/E
16N63A15/E
HEAVY DUTY ADJUSTABLE LEVER
12N63A14/D
12N63A14/D
FG16-04S.180.84
FG16-04S.180.84
FUNCTIONAL HANDLE NYLON
RN732BTTD80R6D50
RN732BTTD80R6D50
RES 80.6 OHM 0.5% 1/8W 1206
GA1206A120JBBBR31G
GA1206A120JBBBR31G
CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 1206