12NAC3/KN
Description
S.S. BALL PLUNGER, INTERNAL HEX
DataSheet
12NAC3/KN PDF
Part Status:Active
Type:Plunger, Ball
Color:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
8TS36K
8TS36K
ADJ LEVER PLASTIC, STAINLESS 1/2
6T25A34/E
6T25A34/E
STEEL ADJUSTABLE TENSION LEVER
817-8-12-5/8X11-C
817-8-12-5/8X11-C
STEEL INDEXING PLUNGER
T30R6M4
T30R6M4
CBL TIE LOCKING BLUE 30LBS 5.83"
12NAC3/KN
12NAC3/KN
SR301A123JARTR1
SR301A123JARTR1
CAP CER 0.012UF 100V NP0 RADIAL
MS3459W22-7P
MS3459W22-7P
CONN PLUG MALE 1POS GOLD CRIMP